Selimiye - Resul Ongun

Selimiye yöresi ile ilgili fotoğraflara yer verilen, gezginlerin Selimiye anılarını resimlerle anlattıkları tanıtım sayfası.
 
Selimiye Sonraki
Selimiye - Resul Ongun
Resul Ongun
Resul Ongun l 21 Ağustos 2014, Perşembe 16:22 -
(+5)  Oyver Oyver

Selimiye Zambak Pansiyon'un plajından bir enstantane. Selimiye sakin ortamı ve güzel deniziyle insanı kendine bağlıyor. Gece Sardunya Restaurant'ta rezervasyon yapıp gelmeyenler sayesinde mükemmel bir ahtapot ızgara ve deniz levreği yedik. Söğüt de ahtapot için gitmeye deger bir yer. Falcon ise pide ve kebapçılara hitap ediyor. Tavsiyem sabah kahvaltısını Swan Lake'de deniz ve Selimiye manzarasına karşı yapın. Zira Swan Lake odaları çok pahalı. :)) Kalmak için ise temiz ve güzel mekanlar; Deniz Yıldızı Pansiyon RestaurantMüşerref Abla (kahvaltı ve sohbeti de harika) ve Zambak Pansiyon (Hasan abi ve kızı)
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Kuzey Ege'de yıllardır popülerliğini koruyan eşsiz güzellikteki Assos'da, en iyi konaklama seçenekleri için Assos Otelleri sayfasını inceleyin.

Kiliseleri, tarihi konakları, her gün artan popülerliği ile gözde Cunda Adası'nda özel oteller için Cunda Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Marmaris hakkında detaylı bilgi edin. Gezilecek yerleri, otel seçeneklerini incele Marmaris tatilini planla!

Seyahat Tüyoları